به نام خدا و با سلام و احترام و تبریک سال نو شمسی و آرزوی تحقق بهترینها برای شما و خانواده محترمتان

اطمینان دارم که جنابعالی از اهمیت صنعت حمل و نقل و جایگاه ویژه و تاثیر گذاری آن در تجارت و کلیه فرآیندهای فردی، اجتماعی ، داخلی و بین المللی و تمامی حوزه های مرتبط با تامین ، تولید ، توزیع و… و متقابلاً لزوم همکاری متقابل شرکتهای تجاری ، تولیدی و صنعتی و توزیعی با شرکتهای حمل و نقل و خدمات جانبی مطلع و به جایگاه مهم آن واقفید، لیکن شرکت حمل و نقل صنایع روغن بارگلزا با سهامداری مجموعه شرکتهای روغن نباتی و روغنکشی کشور سالهاست که در زمینه حمل و نقل کالا فعال ، و دارای اعتبار ویژه ای در صنعت حمل و نقل بوده و سهم عمده ای در حمل و نقل انواع کالاها منجمله روغن خام خوراکی، دانه های روغنی ،کانتینر ، غلات، انواع سیالات، کالاهای یخچالی و… در ایران و سایر کشورها بویژه کشورهای همسایه را دارد و قصد داریم بازار و حوزه عملیاتی خود را توسعه و افزایش دهیم تا بهترین شرکت در زمینه حمل و نقل همه کالاها بویژه مواد غذایی و روغن در سطح ایران و کشورهای همسایه باشیم.

 شرکت بارگلزا افتخار دارد بعنوان یک شرکت حمل و نقل ، بر اساس مجوزها و پروانه های فعالیت صادره از سازمانهای ذیربط به استناد قوانین جاری به منظور فعالیت در امر حمل و نقل و خدمات جانبی ، با بهره گیری از مدیران و پرسنل مجرب و کادر عملیاتی با تجربه و نیز قابلیت دارا بودن شبکه نمایندگیها در سراسر کشور بویژه بنادر جنوبی و شمالی و استفاده از انواع کاربریها شامل تانکری ، یخچالدار ، کانتینر بر، کفی ، بغلدار ، کمپرسی و . . . با گروه های مختلف تولیدی و تجاری همکاری داشته و همواره تمامی سعی و تلاش خود را جهت ارائه خدمت صادقانه و جلب رضایتمندی مشتریان و همکاران عملیاتی خود بکار گیرد.

 شرکت بارگلزا توانسته با رعایت و حفظ استانداردهای حمل ، سرعت، ایمنی و امنیت و دقت ، در حمل کلیه کالاها و بطور تخصصی در زمینه حمل روغن خوراکی (خام و تصفیه شده ) درعرصه رقابت به نحو مطلوبی انجام وظیفه نماید و ضمن رعایت حقوق مشتریان و همکاران خود بویژه همکاران محترم راننده ، تثبیت نرخ تمام شده و متقابلاً اطمینان و آرامش سازمانی را برای ایشان فراهم سازد.

شرکت بارگلزا با بکارگیری روشهای نوین و راهکارهای مناسب و با ایجاد نمایندگیها و در اختیار گرفتن بیش از ۴۵۰ دستگاه کامیونهای ملکی و خود مالک بصورت تحت پیمان مستقیم بویژه در بخش تانکری ضمن رعایت استانداردهای هزینه ای و ایجاد شرایط سهل حمل با حفظ منافع مشتریان توانسته با ایجاد ارتباط مناسب فی مابین تولید کنندگان و شرکت بارگلزا و همکاران عملیاتی خود و همچنین دریافت کنندگان خدمت در امر حمل و نقل ، رضایت همه اشخاص چرخه این فرآیند را جلب نموده و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های تمام شده توأم با افزایش استانداردها ، دقت و سرعت در حمل و نقل و نهایتاً کاهش قیمت تمام شده حمل و متقابلاً کالا گردد .

امیدواریم با تلاش و کوشش خود و همکاران،  رضایت، اعتماد و اطمینانی را که تولیدکنندگان محترم در صنوف مختلف به اینشرکت دارند را همچنان حفظ ، و تداوم یک همزیستی تجاری با تراز مثبت برای طرفین و تمامی گروه های این چرخه را محقق نماییم.

 در همین راستا شرکت بارگلزا همچون گذشته آمادگی کامل حمل ریلی ، جاده ای و ترکیبی و انجام خدمات جانبی کالاهای مختلف را دارد بنابراین برای دستیابی به اهداف آتی و گسترش حوزه بازار خود مصممیـم که نسـبت به افزایش ناوگان جاده ای و ریلی اقدام نماییم.

ضمن تشکر از حسن انتخاب جنابعالی در محول نمودن اجرای حمل خود به اینشرکت در سال ۹۸ دست شما را برای ادامه همکاریهای بیشتر و بهتر در سال های آتی به گرمی می فشاریم .

در پایان افتخار داریم جهت ارائه خدمات بهینه تر و مطلوبتر از نظرات جنابعالی و دیگر شرکای تجاری خود بهره مند شویم.

مدیر عامل ـ رضا خیری  

In the name of God, Greetings and Happy New Year to you and your family.

I am confident that you understand the importance of the transportation industry and its special place and its impact on commerce and all individual, social, domestic and international processes and all areas related to the supply, production, distribution and cooperation of companies.

 You are aware of trading, manufacturing, industrialization and distribution with freight forwarding companies, but we have been active in the freight forwarding industry for many years.

 We have a major stake in the transportation of all kinds of goods including containers, crude oil, and other fluids in Iran and other countries, especially the neighboring countries, and we intend to maximize our market and operations to the best of our ability.

In the field of transportation of all goods, especially foodstuffs across Iran and neighboring countries with experienced managers and personnel and experienced agents.

As well as having dealerships and over 450 truck units with applications, we have partnered with various product and business groups and have always strived to provide honest service and customer satisfaction.

 Bargolza Company has achieved its standard of transportation, speed, security and accuracy in the transportation of all goods in various domestic and international fields and door to door, especially in the field of transportation of edible oil in a competitive and respectful manner And respect the rights of their customers.

In the end, we are proud to receive your feedback and that of our other business partners for a better and more favorable service.

Best regards, Reza Kheyri,CEO